piątek, 20 marca 2015

Wiosenna wyprawa nad wodę.

 Pierwszy raz w życiu widziałam kormorany na własne oczy i chyba pierwszy raz pojawiły się prawie w Bolesławcu!Dzisiejsze zaćmienie Słońca.

3 komentarze:

 1. Bardzo ciekawy blog, będę tu zaglądać :) Wspaniałe zdjęcia, gratuluję kormoranów! Super fotki łabędzi i zaćmienia słońca - też widziałam, ale niestety nie uwieczniłam tego aparatem.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdjęcia,szczególnie te z ptakami! Pozdrawiam bardziej zimowo,z Suwałk.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za odwiedziny. Ptaki bardzo lubię i podziwiam. W zimie usiłuje je dokarmiać ale na moim osiedlu dominują gołębie i chyba kawki,takie duże,czarne. Jak tylko wysypię jedzenie,przylatują, odganiają wróbelki i pozerają wszystko. Mieszkam na 3 pietrze, nie mam mozliwosci postawienia karmnika na np. trawniku,bo będzie zniszczony,woda w pojemniku latem natychmiast jest wylewana .
  Kiedys przylatywały sikorki ale teraz nawet wróbli mało i ponoć to mazurki nie wróbelki. Wycinane są krzewy i rozłozyste drzewa,nie mają biedaki gdzie gniazdować.Niedługo pewnie będzie mozna ogladac je tylko na obrazkach. Człowiek jest bezwzględny w swojej ekspansji na tereny zwierząt i ptaków.

  OdpowiedzUsuń